Blog

بهترین روش های کاشت مو کدام هستند؟

3 Jan 2018

بهترین روش های کاشت مو کدام هستند؟

کاشت مو طبیعی با روش sut

14 Dec 2017

عارضه کم پشتی موها و طاسی برای بسیاری ناخوشایند است.کاشت مو به روش sut چیست؟ +کاشت مو به روش hrt چگونه است؟

جلوگیری از ریزش مو غیرممکن است. ممکن است بیمارانی که به ریزش مو مبتلا هستند، مرتب تحت درمان قرار بگیرند اما گاهی به دلایلی از جمله ژنتیک، درمان این عارضه غیرممکن است. در این میان کاشت مو به عنوان یکی از جدیدترین روش ها برای درمان کم پشتی مو و طاسی می باشد.

کاشت موی طبیعی

 در گذشته متخصصان از گرافت های مصنوعی استفاده کرده و آنها را بر روی سر بیمار قرار دارند. در این روش امکان رشد موها وجود نداشت و تنها کم بیمار پنهان می شد. در حال حاضر روش های مختلفی برای کاشت موی طبیعی به کار برده می شود. در این روش ها گرافت های طبیعی از قسمت های پر موی بدن بیمار دریافت و سپس در ناحیه مورد نظر کاشته می شود. یکی از این روش ها، روش SUT می باشد که پس از کاشت، مو قابل رشد است و کاملا طبیعی جلوه می کند. 

 

کاشت مو به روش SUT

روش SUT به عنوان یکی از بهترین روش های کاشت مو می باشد که بدون نیاز به جراحی و بیهوشی انجام می شود. در این روش جای برش و زخم بر جا نمی ماند و هیچ عارضه ای نیز برای بیمار ندارد. از امتیازات دیگر روش SUT، استفاده از دستگاه ها و تجهیزات اتوماتیک است که از طریق آنها تا 3 برابر روش های قدیمی مو کاشته می شود. به طوری که متخصص می تواند تا میزان 14 هزار گرافیت مورد را تنها در یک جلسه بر روی قسمت مورد نظر پیوند دهد. انتقال ریشه موها با طول 1 سانتیمتر است.

در کاشت مو به روش SUT، موها با خط رویش طبیعی و با تراکم بالا کاشته می شوند. این روش به گونه ای است که دیگران قادر به تشخیص موهای کاشته شده نیستند. ضمن اینکه درمان نیز به جلسات مکرر نیاز ندارد و در مدت کوتاهی کاشته می شود. در روش های قدیمی تر، مدت جلسه کاشت مو به طول می انجامید که این امر با خستگی بیمار و پزشک همراه می شد اما این ایراد در کاشت مو با روش SUT حذف شده اند.

مزایای کاشت مو با روش SUT 

مهمترین مزیت و امتیاز کاشت مو با روش SUT را می توان عدم استفاده از تیغ جراحی عنوان کرد. به طوری که در زمان درمان، ناحیه سر بیمار هیچ خونریزی نخواهد داشت و پس از درمان نیز درد آن خفیف است به طوری که موجب آزار بیمار نمی شود.

از دیگر مزایای این روش می توان به خط رویش منظم موها اشاره کرد. قبل از کاشت موها، متخصص خط رویش را مشخص می کند و سپس کاشت مو بر اساس خط های کشیده شده انجام می شود. این امر موجب می شود تا موها به طور منظم و مرتب کاشته شوند. در غیر این صورت ممکن است پس از مرحله کاشت، در قسمتی از سر، موها با تراکم بالا و در قسمت دیگر با تراکم کم کاشته شوند.

برداشت فولیکول های طبیعی مو

در مرحله برداشت فولیکول ها، متخصص سعی می کند تا موها را با ظرافت و دقت بالایی برداشت و سپس آنها را در محل مورد نیاز پیوند دهد. پس از کاشت مو نیز، برای تقویت موها از دستگاه های لیزری استفاده می شود. این دستگاه موها را تحریک کرده و آنها برای رشد سریعتر کمک می کند. در نتیجه انتظار بیمار برای رشد موهای کاشته شده کاهش می یابد.

کاشت مو طبیعی به روش SUT

میزان کاشت گرافت ها در روش SUT 

میزان کاشت گرافت ها مو به میزان تارکم موهای پشت سر بیمار بستگی دارد. به این معنا که هر چقدر تعداد واحدهای فولیکول های موی پشت سر بیمار بیشتر باشد، متخصص کاشت مو می تواند گرافت های بیشتری را برداشت کند و در نتیجه میزان کاشت موها نیز افزایش می یابد. ضمن اینکه در این روش فولیکول ها به صورت دستی برداشت و کاشته نمی شوند. بلکه پزشک می تواند بوسیله دستگاه تمام اتوماتیک SUT و از طریق پانج لیزری این کار را انجام دهد. در نتیجه پیاز موها کاملا سالم مانده و فرآیند کاشت بهتر انجام می شود.

 

فروش کلاه گیس زنانه و مردانه

29 Jul 2017

کلاه گیس

فروش سفارشی کلاه گیس زنانه و کلاه گیس مردانه فقط با موهای طبیعی انسان برای خانم ها و اقایان
مطابق اندازه سر شما - بسیار بسیار طبیعی
با 35 سال سابقه
قابل استفاده خانم ها و اقایان که شیمی درمانی نموده اند و یا ریزش مو آلوپسی دارند و یا به هر دلیل کل موها یا بیشتر موهای سر آنها ریزش نموده است
قابل شستشو و حمام و نیز هر نوع آرایش و رنگ و مش کردن
انواع کلاه گیس زنانه و مردانه با موی طبیعی ما چنان طبیعی می باشند که به راحتی میتوانید ورزش و حمام نمائید
موهایتان را فرق باز کنید و موهایتان را رنگ و فر و مش نمائید و سشوار بکشید مدل مو گوناگون دهید و از هر نوع لوازم آرایش همچون واکس مو و ژل مو و حتی اتو مو نیز استفاده کنید
و معایب کلاه گیس های خارجی که از مواد پلاستیکی هستند و استفاده مداوم از انها برای بدن مضر است را ندارند کلاه گیس های خارجی ارزان و معمولا قیمت خرید و فروش کلاه گیس خارجی حدود 100 تا 500 هزار تومان میباشند و جلوه نازیبا و غیر طبیعی دارند قابل تهیه از لوازم آرایشی فروشیها هستند توانایی حالت دادن و سشوار کشیدن و رنگ و مش نمودن بعلت تهیه شدن از مواد پلاستیکی و پلیمر را ندارند و فوق العاده برای کسانی که بخصوص شیمی درمانی میکنند و موهایشان ریخته و یا در حال ریزش میباشند مضر است
اما کلاه گیس های زنانه و مردانه سفارشی ما فقط با موهای طبیعی می باشند
بمناسبت سی و پنجمین سال تاسیس با 30 % تخفیف
هزینه و قیمت کلاه گیس زنانه و مردانه سفارشی طبق قالب سر و از موهای طبیعی بین ۳ تا ۴ میلیون تومان
برای هر مدل کلاه گیس زنانه و مردانه به هر اندازه بلندی مو
توجه کلاه گیس یا پستیش تنها برای کسانی که تمام مو یا بیشتر موی سر آنها دچار ریزش مو شده است وکاشت مو و ترمیم مو برای آنها قابل انجام نیست لازم و مفید است و بعلت سفارشی بودن کلاه گیس های ما طبق سر شما و اندازه و حالت دلخواه شما غیر قابل ارسال به شهرستانها می باشد و ما کلاه گیس زنانه و مردانه آماده برای ارسال به شهرستانها به هیچ وجه نداریم لطفا برای سفارش کلاه گیس زنانه و مردانه از موی طبیعی تنها به موسسه ما در تهران مراجعه نمایید و سفارش دهید

آدرس دفتر مرکزی:تهران-خیابان طالقانی-نبش ایرانشهر-جنب بانک تجارت-ساختمان282-طبقه5-نزدیک ایستگاه متروی طالقانی و ایستگاه مترو فردوسی