کاشت مو به روش میکروفیت

مو به عنوان بخش مهمی از تعیین زیبایی در افراد شناخته می شود و جز مواردی در بدن انسان به شمار می رود که جهت زیبایی انسان نقش مهمی را ایفا می نماید. اما به علت برخی مشکلات امکان این وجود دارد که فرد در مدت زمانی خاص دچار ریزش مو و در صورت عدم رسیدگی و مراقبت پس از مدت زمانی دچار طاسی سر شود و دیگر موی سر رشد ننماید. در این مرحله از ریزش تنها راه قطعی برای بازگشت موهای از دست رفته کاشت مو می باشد. البته دلایل شناخته شده ای امکان به وجود آوردن این معضل را فراهم می نمایند که ممکن است برخی از آن ها به صورت ارثی باشد.


با توجه به مزایایی که کاشت مو برای افرادی که دچار ریزش شدید مو هستند و یا بخش قابل توجهی از موی خود را از دست داده اند ، امروزه این روش زیبایی که دارای تکنیک ها و متد های مختلفی می باشد مورد توجه این افراد قرار گرفته است.


انجام کاشت مو به دلیل حساسیتی که در انجام آن وجود دارد تا با انجام صحیح کمترین مشکلات و بیشترین بازدهی را داشته باشد ، می بایست توسط کلینیک های معتبر کاشت مو و همچنین توسط پزشکان متخصص انجام گیرد. همچنین با توجه به این که متد های کاشت مو با پیشرفت علم تغییر و بهبود می یابند ، این روش زیبایی می بایست در کلینیک ها دائما به روز شود و توسط دستگاه های جدید و مطابق با روز دنیا انجام گیرند.


در کلینیک تخصصی کاشت مو النا با توجه به تمامی نکاتی که مطرح شد ، فرآیند کاشت مو صورت می پذیرد تا بالا ترین بازدهی و میزان رضایت را از مشتریان خود شاهد باشیم. علاوه بر تمامی این نکات ، به منظور رفاه حال مشتریان گرامی کاشت مو اقساطی را در برنامه خود قرار داده ایم تا تمامی متقاضیان بر اساس بودجه خود بتوانند به راحتی اقدام به کاشت مو در کلینیک النا بپردازند.


در این مقاله قصد داریم اطلاعات کاملی در زمینه کاشت مو اقساطی در این مرکز ارائه دهیم تا بتوانیم شما را با این روش پرداخت بیشتر آشنا سازیم. اما پیش از این درباره فرآیند کاشت مو و انواع آن توضیحاتی را به شما ارائه خواهیم نمود.


کاشت مو یا پیوند مو چیست؟

با توجه به دلایل گوناگون امکان به وجود آمدن ریزش مو سر در افراد وجود دارد و چنانچه جلوی این اتفاق به موقع گرفته نشود سرعت ریزش مو از سرعت رشد مجدد آن پیشی گرفته و بر این اساس فرد دچار کم پشتی و در نهایت طاسی سر می شود. علل مختلفی تا به حال برای این اتفاق مشخص شده است که از مهم ترین آن ها می توان به دلایل ارثی ، مشکلات تغذیه ای ، انواع بیماری ها و یا استفاده از برخی دارو ها ، عوامل و دلایل فیزیکی ، مشکلات روحی و افسردگی و... اشاره کرد. زندگی شهر نشینی سبب شده است بسیاری از بیماری ها در چنین محیطی خود را نمایان سازند که یکی از آن ها معضل ریزش مو می باشد.


در چنین مرحله ای پس از وقوع ریزش مو ، تنها را قطعی و موثر برای بازگشت مو و زیبایی گذشته فرد ، کاشت مو می باشد. پزشکان متخصص کاشت مو با بررسی مدل مو ، علل ریزش و میزان آن می توانند روش مناسبی برای کاشت مو را ارائه دهند تا با انجام آن راه حل نهایی این معضل را به مرحله انجام برسانند.


از جمله مهم ترین روش های کاشت مو می توان به کاشت مو روش FUT ، کاشت مو به روش FIT ، کاشت مو به روش میکروفیت یا میکرو گرافت و... اشاره کرد. در کلینیک تخصصی کاشت مو النا به منظور رفاه حال مشتریان شرایط کاشت مو به صورت اقساطی را ارئه کرده ایم تا بر اساس صلاحدید پزشک ، این افراد هزینه کاشت مو با روش مورد نظر را به صورت اقساطی پرداخت نمایند.


مراحلی که در اکثر روش های کاشت مو به صورت طبیعی انجام می شود برداشت مو از ناحیه مورد نظر فرد است که عموما بهترین نوع مو برای کاشت در قسمت پشت گوش و پشت سر فرد است زیرا موی این ناحیه قوی تر و با ضخامت بیشتری نسبت به دیگر نقاط سر می باشد. پس از برداشت گرافت های مو توسط دستگاه و یا پزشک متخصص ، با دقت بالا در محل مورد نظر و تعیین شده سر فرد کاشته خواهد شد.

کاشت مو به صورت اقساطی


انواع روش های کاشت مو

پس از آن که شما به کلینیک تخصصی کاشت مو جهت انجام پیوند مو طبیعی مراجعه کردید ، بررسی ها و آزمایش های لازم از نوع و مدل مو و همچنین میزان نیاز به کاشت مو توسط پزشکان متخصص صورت خواهد گرفت و با توجه به تشخیص روش درمان ، پزشک ایده آل ترین روش را برای انجام کاشت مو به شما ارائه می نماید. انجام کاشت مو با پیشرفت علم دچار تغییرات و دگرگونی هایی شده است که بر اساس آن می توان امروزه شاهد کم خطر ترین و مناسب ترین روش کاشت مو بود. کاشت مو به روش میکروفیت که با نام های میکرو گرافت یا نانو گرافت نیز شناخته می شود از جدید ترین روش های کاشت مو است که پیشرفت علم آن را برای ما به ارمغان آورده است.


با توجه به انجام کاشت مو به صورت اقساطی در کلینیک تخصصی پیوند مو النا ، شما می توانید با خیالی راحت و با اطمینان از پزشکان متخصص اقدام به انجام کاشت مو به روش میکروفیت نموده ، تا با استفاده از این روش از جدید ترین روش های کاشت مو که دارای کمترین عوارض و طبیعی ترین نوع کاشت است استفاده نمایید.


کاشت مو به صورت FUT

از دیگر روش های کاشت مو می توان به کاشت مو به روش FUT اشاره کرد که از جمله قدیمی ترین و پرکاربرد ترین روش های کاشت مو به شمار می رود. در این روش به وسیله جراحی نواری باریک از پوست سر را از قسمت پشت سر برداشت می نمایند ، سپس فولیکول های مو از این نوار به صورت دقیق برداشت می شود. پس از انجام این کار ، فولیکول های مو در محل مورد نظر توسط پزشک متخصص کاشته می شوند. کاشت مو به روش FUT به دلیل نوع انجام فرآیند برداشت و کاشت مو نیاز به جراحی و بیهوشی یا بی حسی دارد که دوران نقاهت پس از پیوند مو در این روش طولانی تر از دیگر روش ها است. علاوه بر این احتمال به جا ماند جای زخم یا اسکار در پشت سر و در ناحیه برداشت مو وجود خواهد داشت.


کاشت مو به روش FUT ممکن است روشی قدیمی و دارای عوارض باشد اما همچنان به عنوان یکی از روش های مناسب کاشت مو برای افرادی که نمی توانند به هر علتی از سایر روش ها استفاده نمایند ، انجام می شود. انجام کاشت مو به صورت اقساطی با استفاده از این روش در کلینیک النا مقدور می باشد.


کاشت مو به روش FIT

با استفاده از کاشت مو به روش FIT بر عکس کاشت مو FUT نیازی به جراحی نمی باشد و این روش جز روش های جایگزین به شمار می رود. به صورت کلی روند انجام این روش شباهت زیادی به کاشت مو FUT دارد با این تفاوت که در این روش فولیکول های مو به صورت تک تک از موی سر برداشت می شود و نیاز به برداشت قسمتی از پوست سر که برای انجام آن نیاز به جراحی و بیهوشی بود نیست . زخم های ایجاد شده به واسطه برداشت مو در این روش در مدت زمان کوتاهی بهبود می یابد و دیگر خبری از اسکار در پشت سر نیست. پس از برداشت فولیکول ها ، هر یک از آن ها به صورت تک به تک توسط پزشک متخصص در محل مورد نظر کاشته می شود.


کاشت مو به روش میکروفیت (Micro Fit)

جدید ترین روش کاشت مو که امروزه در بسیاری از کلینیک های معتبر انجام می شود کاشت مو به روش میکروفیت می باشد. تکنولوژی به کار رفته در این روش و همچنین استفاده از دستگاه های مجهز راه درمان ریزش مو را امروزه بسیار آسان و تاثیرگذار تر کرده است. به دلیل این که تمامی مراحل برداشت و کاشت مو در این روش توسط دستگاه مجهز انجام می شود ، از خطای کمتر و تاثیر گذاری بیشتری برخوردار می باشد.


 با توجه به این که کاشت مو به روش میکروفیت نیازمند دستگاه های گران قیمتی می باشد ، قیمت کاشت مو با استفاده از این روش بالاتر از سایر روش ها است که البته در کلینیک النا شما می توانید با استفاده از شرایط کاشت مو به صورت اقساطی بهره گرفته و هزینه آن را به صورت اقساط پرداخت نمایید.

کاشت مو به روش میکروفیت


هزینه کاشت مو

با توجه به مواردی که گفته شد می توان گفت بر اساس دلایل گوناگون امکان تغییر قیمت کاشت مو وجود دارد. روش های انجام ، تجهیزات کلینیک ، کادر پزشکی متخصص و بسیاری از دیگر موارد می تواند در قیمت کاشت مو تاثیر گذار باشد. بنابراین جهت تعیین قیمت کاشت مو می بایست پس از معاینه های مورد نیاز و انجام مشاوره های لازم جهت کاشت مو در کلینیک های معتبر نرخ آن محاسبه و به شما ارائه گردد.


شما عزیزان می توانید جهت تعیین قیمت کاشت مو و یا مشاوره در زمینه انجام آن با کارشناسان مرکز تخصصی کاشت مو النا در ارتباط باشید تا راهنمایی های مورد نظر را در کوتاه ترین زمان ممکن خدمت شما ارائه دهند.


کاشت مو به اقساطی اقساطی

یکی از شرایط ویژه پرداخت در این کلینیک ، کاشت مو به صورت اقساطی می باشد.با توجه به شرایط کنونی جامعه و مشکلاتی که از نظر اقتصادی افراد زیادی را مواجه آن کرده است ، به منظور رفاه حال افرادی که قصد انجام کاشت مو را دارند شرایط اقساطی ویژه ای را در نظر گرفته ایم ، تا تمامی افراد بتوانند با خیالی راحت اقدام به انجام پیوند موی طبیعی با بالاترین کیفیت نمایند.


پس از بررسی ها و آزمایش های مورد نیاز جهت نوع روش مورد نیاز جهت انجام پیوند مو و سپس تخمین قیمت کاشت مو توسط کلینیک ، افرادی که شرایط پرداخت یکجای هزینه کاشت مو را ندارند می توانند از روش کاشت مو به صورت اقساطی این مجموعه بهره ببرند. در کاشت مو به صورت اقساطی شما می توانید 50 درصد مبلغ مورد نظر را پرداخت و سپس مابقی آن را به صورت اقساط ماهانه پرداخت کرده تا فشار کمتری جهت هزینه کاشت مو متحمل شما شود.


ما با ارائه کاشت مو به صورت اقساطی در تلاش هستیم از تمامی افرادی که قصد انجام کاشت مو را دارند با خیالی راحت و آسوده اقدام به انجام این روش درمانی نمایند و ظاهر زیبای گذشته خود را به صورتشان برگردانند. جهت اطلاعات بیشتر در زمینه کاشت مو به صورت اقساطی می توانید با کارشناسان کلینیک تخصصی کاشت مو و زیبایی النا در ارتباط باشید.


برخی از دانستنی ها

Login

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor.