کاشت مو به روش میکروفیت

ابرو یکی از عوامل تاثیرگذار در زیبایی چهره محسوب می شود که با کم پشت شدن ، نازکی و یا ریزش آن زیبایی فرد تحت تاثیر قرار گرفته و سبب بروز مشکلاتی در افراد می گردد. دلایل گوناگونی سبب می شود که مو ابرو ضعیف شده و شروع به ریزش نماید.در این حالت چنانچه به موقع اقدام به درمان این معضل نشود احتمال ریزش شدید و از بین رفتن آن وجود دارد. کاشت ابرو یا پیوند ابرو یکی از روش های ایده آلی می باشد که در این شرایط می تواند اقدام به بازگشت موهای از دست رفته شما نماید.


دلایل ریزش ابرو

اما به چه علت موی ابرو دچار ریزش می شود؟ دلایل متعددی وجود دارد که سبب این اتفاق می شود. برخی از مهم ترین دلایل ریزش ابرو عبارتند از:

✔ شیوه زندگی ، افسردگی و یا استرس های روحی

✔ تغییر وزن شدید در اثر رژیم های غذایی

✔ بیماری های مختلف و یا سرطان ها

✔ ایجاد حوادث فیزیکی همچون سوختگی ، تصادف و...

✔ عوامل ارثی و ژنتیکی

✔ تغییرات هورمونی

✔ بارداری در بانوان

✔ افزایش سن

✔ تغذیه نا مناسب

✔ و...


اما با استفاده از روش های گوناگون که امروزه بهترین آن ها کاشت ابرو می باشد می توان اقدام به بازگشت ابروهای پر پشت خود نمود تا چهره زیبا و ایده آل شما مجددا به صورت شما بازگردد. در مرکز تخصصی کاشت مو النا شما می توانید فرآیند کاشت ابرو در متد های گوناگون را با بهره گیری از جدید ترین تکنولوژی ها و همچنین متخصصین کاشت مو و ابرو انجام دهید. همچنین این امکان برای شما فراهم شده است که در صورت نیاز از روش کاشت ابرو به صورت اقساطی جهت پرداخت هزینه کاشت ابرو استفاده نمایید تا خیال شما از بابت قیمت کاشت ابرو کاملا راحت باشد.


کاشت ابرو چیست؟

علوم پزشکی پا به پای تکنولوژی امروزه در حال رشد و پیشرفت می باشد که این موضوع سبب شده است بسیاری از راه های درمانی ساده و تاثیرگذارتر شوند. این موضوع در فرآیند کاشت ابرو یا پیوند ابرو نیز همواره بوده به طوری که شاهد روش های گوناگونی از دیرباز تاکنون جهت انجام کاشت ابرو طبیعی هستیم. امروزه کاشت ابرو با روش های گوناگونی انجام می شود. روشی که جز بهترین و ایده آل ترین روش های کاشت ابرو می باشد و دارای مزایای متعددی نسبت به سایر تکنیک ها است کاشت ابرو به روش میکرونیدل است که در کلینیک تخصصی کاشت مو النا این روش به صورت انحصاری انجام می گیرد.

کاشت ابرو به صورت اقساطی


شیوه انجام کاشت ابرو به طور کلی بدین صورت می باشد که ابتدا مو از بانک موی فرد (بهترین منطقه از بانک مو برای کاشت ابرو نواحی پشت گوش و سر می باشد.) برداشت و سپس در محل از پیش تعیین شده توسط پزشک متخصص کاشته می شود. کلیه روش های کاشت مو و کاشت ابرو طبیعی بدین صورت می باشد و تنها در نحوه برداشت و کاشت نیز این تکنیک ها با یکدیگر متفاوت هستند.


ایجاد ظاهر طبیعی با استفاده از موی خود فرد برای انجام کاشت ابرو از مهم ترین دلایل برتری این تکنیک می باشد. علاوه بر این دائمی بودن آن یکی دیگر از دلایل برتری کاشت ابرو نسبت به دیگر روش ها مانن تاتو ابرو است.


مزایا کاشت ابرو طبیعی عبارتند از:

• دائمی بودن و ماندگاری روش کاشت ابرو

• بازگشت ظاهر گذشته فرد و افزایش زیبایی

• طبیعی بودن روش کاشت ابرو

• ایجاد تغییراتی در ابرو همچون رنگ کردن آن پس از انجام کاشت ابرو

• عوارض جانبی محدود و بسیار کم


معایب کاشت ابرو

اصولا کاشت ابرو دارای کمترین مشکل یا معایبی می باشد که چنانچه با استفاده از متد های جدید صورت بگیرد ، معایب احتمالی آن به حداقل نیز خواهد رسید. اما به صورت کلی می توان گفت یکی از معایب آن قیمت کاشت ابرو می باشد که بدلیل حساسیت در نحوه انجام و همچنین شیوه انجام کاشت ابرو ممکن است برای افراد زیادی پرداخت آن میسر نباشد. به همین جهت شرایط کاشت ابرو به صورت اقساطی می تواند این مشکل را برطرف نموده تا با پرداخت ماهانه هزینه کاشت ابرو فشار کمتری بر روی متقاضی متحمل گردد.


از دیگر معایب کاشت ابرو می توان به مشکلات زود گذر و غیر دائمی پس از انجام پیوند مو اشاره کرد که عبارتند از ایجاد تورم ، کبودی و یا زخم در ناحیه کاشت ، احساس خارش در نواحی برداشت و کاشت ابرو و... که تمامی این مشکلات در مدت زمان کوتاه چند روزه پس از پیوند ابرو از بین خواهند رفت.


یکی دیگر از مشکلاتی که در روش های قدیمی کاشت ابرو شاهد آن بودیم عدم خواب صحیح موها نسبت به سایر موهای ابرو و بر اساس صورت فرد می باشد که سبب جلوه بدی در صورت می گردد. با استفاده از روش های نوین که امروزه شاهد آن ها هستیم این مشکل نیز برطرف گردیده است. یکی از جدیدترین روش های کاشت ابرو که خواب صحیح مو در محل پیوند جز مزیت های اساسی آن محسوب می شود ، کاشت ابرو به روش میکرونیدل می باشد.


کاشت ابرو به روش میکرونیدل

در کاشت ابرو به روش میکرونیدل که روشی انحصاری محسوب می شود ما شاهد مزایای نسبتا بیشتری نسبت به سایر متد ها هستیم که از مهم ترین آن ها می توان به ایجاد خواب صحیح مو (قرارگیری موهای کاشته شده در امتداد سایر موهای ابرو) و همچنین ایجاد طرح دلخواه به سلیقه مشتری جهت مدل ابروها اشاره نمود.


با توجه به استقبال متقاضیان و رضایت آن ها از کاشت ابرو به روش میکرونیدل ، تصمیم بر آن گرفتیم که روش کاشت ابرو به صورت اقساطی را در این کلینیک برای مشتریان فراهم نموده تا با خیال راحت تری در صورت نیاز اقدام به انجام این تکنیک نمایند.


هزینه و شرایط کاشت ابرو به صورت اقساطی

با توجه به این که پیوند ابرو به دلیل تخصصی بودن و نیاز به انجام اصولی توسط متخصصین این امر و همچنین تجهیزات مخصوصی که برای انجام بدان نیاز می باشد ، قیمت کاشت ابرو بالا می باشد که این امر موجب آن می شود که افراد بسیاری که با معضل کم پشتی مو را به رو هستند نتوانند از این تکنیک بهره بگیرند. اما ما در کلینیک تخصصی کاشت مو و ابرو النا جهت رفاه مشتریان ، کاشت ابرو به صورت اقساطی را فراهم نموده ایم تا با استفاده از این شیوه پرداخت ، تمامی افراد بتوانند به راحتی اقدام به انجام کاشت ابرو نمایند.


کاشت ابرو به صورت اقساطی در این کلینیک بدین صورت می باشد که ابتدا 50 درصد هزینه کاشت ابرو پس از انجام پیوند گرفته خواهد شد و مابقی مبلغ به صورت اقساط یک ماهه توسط متقاضی پرداخت می گردد.


چنانچه قصد انجام کاشت ابرو و یا سایر روش های زیبایی پوست و موی خود را دارید و یا درباره شرایط کاشت مو به صورت اقساطی سوالاتی دارید ، می توانید با کارشناسان ما جهت مشاوره در ارتباط باشید تا شما را در این باره راهنمایی نمایند.


برخی از دانستنی ها

Login

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor.