کاشت مو به روش میکروفیت

کاشت مو به روش میکروفیت چیست؟

پیشرفت علم امروزه با سرعت زیادی در حال رشد می باشد و این موضوع درباره علم پزشکی به وضوح قابل ملاحظه است. یکی از مزایایی که این اتفاق دربر داشته است متد های جدیدی است که در سلامت پوست و مو رقم زده است. کاشت مو امروزه با جدیدترین روش ها صورت می گیرد که در این بین کاشت مو به روش میکروفیت یکی از بهترین و جدیدترین روش های پیوند مو در جهان لقب گرفته است. اما کاشت مو به روش میکروفیت و مزایای آن چیست؟


افراد زیادی امروزه به جهت مشکلاتی که در ریزش مو سر خود دارند بهترین انتخاب برای آن ها کاشت مو می باشد. اما با توجه به اینکه روش های گوناگونی برای انجام این کار وجود دارد ممکن است افراد را دچار شک و تردید هایی برای انجام پیوند مو نماید. بسیاری از روش ها ممکن است نتیجه نهایی مناسبی برای افراد نداشته باشد و تنها هزینه سنگین بر دوش این افراد قرار دهد.


اما جدیدترین روش کاشت مو که در تمام دنیا به عنوان بهترین روش مورد استفاده قرار می گیرد کاشت مو به روش میکروفیت یا Micro FIT می باشد. بدلیل نتیجه نهایی ایده آل و عوارض بسیار کم این روش امروزه طرفداران بسیاری را به خود جلب نموده است.


کاشت مو به روش میکروفیت جدید ترین روش پیوند مو

این روش که تلفیقی از چند روش کاشت مو می باشد به دلیل پیشرفت هایی که در زمینه تکنولوژی و دستگاه های کاشت مو انجام گرفته است از عوارض بسیار کم و نتیجه موثر می باشد. یکی از مهم ترین مزایای کاشت مو به روش Micro FIT در این است که این روش از کمترین میزان تهاجمی بودن برخوردار بوده که خود دلیل مهمی برای افرادی است که قصد انجام پیوند مو را دارند.


تجهیزات مورد استفاده در این روش از دقت بسیار بالایی برخوردار بوده که این امر سبب طبیعی بودن کاشت مو و نتیجه نهایی ایده آل می شود. روش انجام کاشت مو به روش Micro FIT با استفاده از مته ی مخصوص که قادر به ایجاد سوراخ های بسیار کوچک (قطر 0.6 تا 0.9 میلی متر) انجام می شود. با استفاده از این دستگاه سوراخ هایی در پوست و دور فولیکول مو ایجاد می شود که با استفاده از آن می توان فولیکول های مو را بدون هرگونه آسیب به آن از پوست خارج نمود و سپس با همین روش در قسمت های مورد نظر اقدام به کاشت آن نمود.

کاشت مو به روش میکروفیت


مزایای کاشت مو به روش میکروفیت عبارتند از:

✔ عدم هرگونه آسیب به فولیکول مو و سالم ماندن بانک مو

✔ نتیجه نهایی کاشت مو با استفاده از روش میکروفیت کاملا طبیعی می باشد.

✔ از این روش می توان در سایر نقاط بدن استفاده نمود.

✔ کاشت مو به روش Micro FIT بدون هرگونه درد و با استفاده از بی حسی موضعی صورت می گیرد.

✔ کاشت ابرو بر روش میکروفیت نیز قابل انجام می باشد.

✔ بهبودی محل استخراج کاشت مو به روش میکرو FIT با سرعت بالایی صورت می پذیرد

✔ انجام ترمیم مو با استفاده از این روش قابل انجام است.

✔ دوره نقاهت کاشت مو به روش میکرو FIT کوتاه و تنها پس از نهایتا 48 ساعت فرد می تواند به کارهای روزمره خود برسد.

✔ بانوان نیز می توانند از این روش اقدام به کاشت مو نمایند.

✔ هیچگونه جای زخم و یا اسکار در محل کاشت یا برداشت مو باقی نمی ماند.

✔ و...


مهمترین دلیل انجام کاشت مو با روش میکروفیت

با توجه به اینکه در این روش از دستگاه های بسیار پیشرفته و دقیق استفاده می شود و انجام این کارها به وسیله دستی مقدور نیست دلیل محکمی برای برتری این روش نسبت به سایر روش ها است. در کاشت مو به روش میکروفیت از تجهیزات بسیار کوچک و ظریفی استفاده می شود که با استفاده از آن ها کلیه مراحل استخراج و کاشت مو به صورت کاملا دقیق صورت گرفته و جلوی هرگونه آسیب به گرافت مو گرفته می شود. بنابراین موی کاشته شده به دلیل سلامت کاملا و دقتی که در کاشت آن وجود دارد بهترین روند رشد را خواهد داشت که در نتیجه نهایی تاثیر بسیار طبیعی و مطلوبی خواهد داشت.


هزینه کاشت مو به روش میکروفیت

قیمت کاشت مو به موارد گوناگونی از جمله کلینیک ، پزشکان متخصص و مهارت آن ها ، روش و متد پیوند مو که توسط آزمایش و مشورت با پزشک مشخص می شود ، میزان مورد نیاز برای کاشت مو و... بستگی دارد. بنابراین قیمت کاشت مو از نرخ ثابتی برخوردار نمی باشد و جهت اطلاع از آن می بایست با کلینیک مورد نظر خود مشورت نمایید.


اما درباره قیمت کاشت مو به روش میکروفیت می توان گفت با توجه به اینکه این روش جز جدیدترین روش های کاشت مو در جهان محسوب می شود و همچنین پزشکان کمی تا به امروز قادر به انجام این جراحی هستند ، هزینه بالاتری نسبت به سایر روش ها دارد اما با توجه به حصول بهترین و طبیعی ترین نتیجه می تواند دلیل مهمی برای پرداخت هزینه آن باشد. به منظور رفاه حال متقاضیانی که قصد انجام کاشت مو به روش میکروفیت را دارند ، کلینیک پوست و مو النا روش کاشت مو به صورت اقساطی را برای متقاضیان در نظر گرفته است تا در صورت لزوم از این روش هزینه کاشت مو را پرداخت نمایند.


جهت اطلاعات بیشتر در زمینه قیمت کاشت مو به صورت اقساطی می توانید با کارشناسان کلینیک پوست و مو النا در ارتباط باشید.


برخی از دانستنی ها

Login

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor.