کاشت مو به روش میکروفیت

ابرو یکی از عوامل تعیین کننده زیبایی صورت محسوب می شود که پر پشت بودن آن در زیبایی فرد تاثیر بسیاری خواهد داشت. اما در بعضی افراد به دلایل مختلف شاهد کم پشتی و یا ریزش مو در این ناحیه هستیم که امروزه می توان با استفاده از متد های مختلف همچون کاشت ابرو به درمان آن پرداخت.اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که از ابروهای کم پشت خود ناراضی هستید و یا دچار ریزش موی ابروی خود هستید می توانید از کاشت ابرو به روش میکرونیدل که روشی انحصاری در کلینیک پوست و مو النا می باشد استفاده نمایید تا ابروی خود را به صورت کاملا طبیعی به حال اولیه خود بازگردانید.


همانند کاشت مو به منظور اجرای کاشت ابرو نیاز به انجام مراحل مختلفی می باشد که با اجرای اصولی آن تحت نظر پزشک متخصص می توان به نتیجه ایده آل رسید. در این مقاله قصد داریم مراحل انجام کاشت ابرو را توضیح دهیم تا اگر قصد انجام این روش زیبایی را دارید با اطلاعات کامل تری اقدام به انجام آن نمایید.


مراحل انجام کاشت ابرو

پیش از اینکه مراحل کاشت ابرو شروع شود می بایست فرد با مراجعه به کلینیک معتبر و مشاوره تحت نظر پزشک متخصص روش کاشت ابرو را تعیین نماید. روش کاشت ابرو به وسیله فاکتورهایی از جمله نوع و جنس پوست و مو ، میزان مورد نیاز کاشت ، حالت ابرو ، میزان ضخامت و یا پرپشتی مو ، رنگ و... توسط پزشک تعیین می گردد. به همین دلیل به منظور گرفتن نتیجه ایده آل می بایست مشاوره اولیه با پزشک متخصص کاشت مو صورت گیرد. در این مرحله فرد می تواند پیشنهادات و انتظارات خود را درباره کاشت ابرو به پزشک بازگو نماید تا پزشک بر اساس معیارهای فرد اقدام به انجام کاشت ابرو نماید.


کلینیک مد نظر می بایست دارای شرایط و ویژگی هایی همچون تیم حرفه ای ، استفاده از تجهیزات و وسایل به روز و مورد تایید و ضد عفونی شده باشد تا روند انجام کاشت مو به صورت ایده آل انجام گیرد.

مراحل انجام کاشت ابرو


طراحی ابرو به صورت پیش فرض

پس از بررسی بیمار توسط پزشک و مشاوره های لازم پزشک می تواند در مرحله بعد اقدام به طراحی ابروی مورد نظر بر روی صورت نماید تا فرد پیش بینی نتیجه نهایی را با استفاده از مداد بر روی محل کاشت ملاحظه نماید. در این مرحله چنانچه فرد از رضایت کامل برخوردار باشد می توان آماده انجام کاشت ابرو شود.


مرحله برداشت مو از نواحی مورد نظر

در این مرحله پزشک قسمت مناسبی که دارای مو ایده آل برای برداشت و کاشت ابرو می باشد (بهترین محل برداشت مو برای کاشت ابرو قسمت های پشت گوش می باشد) را مشخص و پس از بی حسی این محل اقدام به برداشت فولیکول مو می نماید. در کاشت ابرو به روش انحصاری میکرونیدل این مرحله با استفاده از دستگاهی مخصوص صورت می گیرد که می تواند فولیکول مو را بدون هرگونه آسیب از محل مورد نظر برداشت نماید. این کار علاوه بر عدم آسیب با فولیکول مو می تواند بدون درد ، زخم و هرگونه آسیب به پوست سر انجام گیرد.


مرحله کاشت ابرو بر اساس نوع مشخص شده

پس از برداشت فولیکول مو حالا گرافت ها آماده کاشت در محل مورد نظر می باشند. با استفاده از دستگاهی که برداشت در کاشت ابرو به روش میکرونیدل انجام شد مرحله کاشت نیز انجام خواهد شد. با توجه به اینکه می توان بدون اتلاف زمان اقدام به کاشت موهای برداشته شده کرد ، فولیکول مو سالم خواهد ماند و نیاز به نگهداری در شرایط ویژه نمی باشد. پیش از کاشت پزشک با ایجاد بی حسی موضعی در محل مورد نظر فرآیند کاشت ابرو را آغاز خواهد نمود.


دستگاه ذکر شده دارای سوزن های بسیار ظریفی است که با ایجاد شکاف و سوراخ های بسیار ریز در پوست می تواند مو را در محل مورد نظر بکارد. این مرحله نیازمند دقت بسیار زیادی می باشد تا خواب مو بر اساس سایر موهای ابرو باشد تا نتیجه نهایی کاشت ابرو به صورت کاملا طبیعی به نظر برسد. از مهم ترین مزیت های کاشت مو به روش انحصاری میکرونیدل که در کلینیک پوست و مو النا انجام می شود خواب صحیح و منظم موهای کاشته شده می باشد که می تواند از سایر روش های کاشت ابرو آن را متمایز سازد.


مدت زمان انجام کاشت ابرو بر اساس میزان کاشت ممکن است متفاوت باشد اما در طول یک جلسه به طور متوسط مدت زمان 2 تا 3 ساعت زمان بر می باشد.


دوران نقاهت و بهبودی پس از کاشت ابرو

این مرحله نیز می بایست بر اساس تجویز پزشک به صورت کاملا صحیح انجام شود تا نتیجه نهایی مورد نظر فرد حاصل گردد. بیمار پس از ترخیص می بایست بر اساس توصیه پزشک برخی مسائل را به طور کامل رعایت نماید. طی روزهای اول پس از کاشت ابرو شاهد تورم و قرمزی در محل برداشت و کاشت هستیم که این اتفاق گذرا بوده و ظرف مدت کوتاهی از بین می رود.


در پایان چنانچه قصد انجام کاشت ابرو را دارید می توانید با استفاده از جدید ترین متد روز دنیا یعنی کاشت مو به روش انحصاری میکرونیدل که از مزایای بسیار زیادی برخوردار است در کلینیک پوست و مو النا برخوردار شوید. جهت تعیین وقت و یا مشاوره در این زمینه می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید. به منظور تسهیل شرایط پرداخت شیوه کاشت ابرو به صورت اقساطی را برای مشتریان در این کلینیک فراهم نموده ایم تا افراد از بابت هزینه کاشت ابرو خیال آسوده تری داشته باشند. 


برخی از دانستنی ها

Login

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor.