کاشت مو به روش میکروفیت

تغییر رویه سبک زندگی در دنیای امروزی سبب ایجاد برخی مشکلات برای انسان ها شده است. یکی از مشکلاتی که افراد زیادی با آن دست و پنجه نرم می کنند کم پشتی و ریزش مو می باشد که در نهایت در صورت عدم مراقبت منجر به طاسی سر می شود. البته به جز عادات وشرایط روزمره عوامل دیگری وجود دارند که سبب آن ها این اتفاق رخ می دهد. کاشت مو یکی از بهترین روش ها به منظور بازگشت موهای طبیعی می باشد که در ادامه بیشتر شما را با این روش آشنا خواهیم نمود.


کاشت مو با روش نوین میکرو گرافت با حداکثر تراکم کاشت

ضمانت نامه کتبی بیمه ایران

2/000/000  تومان تخفیف کاشت مو
مهم ترین عوامل ریزش مو یا کم پشتی آن عبارتند از:

• عوامل ارثی و وراثتی

• تغذیه نامناسب

• بارداری در زنان

• آسیب های فیزیکی

• مشکلات روحی همچون استرس و افسردگی

• مشکلات هورمونی

• تغییر وزن شدید

• بیماری و سرطان ها

• مصرف برخی داروها

• عدم مراقبت و رسیدگی اصولی از مو

• و...


به دلیل این که مو تاثیر بسزایی در زیبایی چهره هر فردی محسوب می شود افرادی که به دلایل گوناگون دچار ریزش مو و کم پشتی هستند ، به دنبال روشی برای بازگشت موهای از دست رفته خود می باشند. بهترین روش شناخته شده تا به امروز که دارای متد های گوناگونی می باشد و به منظور بازگشت موی طبیعی بکار می رود کاشت مو می باشد.


کاشت مو چیست؟

کاشت مو روشی است که امروزه جز محبوب ترین عمل ها در بین بسیاری از افراد مورد استفاده قرار می گیرد و بر اساس نتیجه رضایت بخش خود طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است. کاشت مو یا پیوند مو می تواند فولیکول های مو که به دلایل مختلف دچار صدمه و یا ریزش شده اند را مجددا بازسازی نموده تا بر این اساس رشد مجدد خود را آغاذ نمایند و موها پر پشت شوند.


اما کاشت مو همانند بسیاری دیگر از روش های زیبایی دارای متد ها گوناگونی است که بر اساس روند پیشرفت علم دچار تغییر و تحولاتی شده است به طوری که امروزه شاهد بهترین و ایده آل ترین روش های کاشت مو هستیم. اما به طور کلی و وجه مشترک تمامی روش های کاشت مو عبارتند از برداشت مو از بانک موی فرد و کاشت آن ها در محل مورد نظر. به دلیل استفاده از موهای طبیعی خود فرد ، کاشت مو که معمولا بهترین قسمت برای برداشت مو پشت سر و گوش ها می باشد ، مو حالت طبیعی خود را حفظ نموده و نتیجه نهایی کاشت مو بسیار طبیعی مناسب خواهد بود.


روش های کاشت مو

کاشت مو یا پیوند مو سالیان طولانی مورد انجام قرار گرفته است و با گذشت سال ها بر اساس پیشرفت علم تکامل یافته است. بر همین اساس امروزه روش های گوناگون کاشت مو بر اساس نیاز افراد انجام می شود که می توان از میان آن درباره کاشت مو به روش FIT و کاشت مو به روش FUT صحبت به عمل آید. البته جدید ترین روش کاشت مو که امروزه به علت مزایای بسیار زیاد خود متقاضیانی بیشتری دارد کاشت مو به روش میکروفیت ( میکروگرافت) می باشد که در ادامه درباره هریک از این روش ها بیشتر صحبت می نماییم.

کاشت مو


کاشت مو به روش FIT:

کاشت مو به روش FIT جز اولین روش های پیوند مو محسوب می شود که فرآیند انجام آن با استفاده از پانچ های دستی صورت می گیرد و نیاز به عمل جراحی در آن نیست. در این روش پزشک به کمک پانچ مخصوصی تک تک گرافت های مو را از محل مورد نظر برداشت و سپس با ایجاد برش هایی در کف سر ، آن ها را در محل از قبل تعیین شده خواهد کاشت. از مهم ترین مزیت های کاشت مو به روش FIT می توان به عدم نیاز به جراحی که به سبب آن احتمال ایجاد اسکار و یاجای زخم ها به صورت دائمی وجود داشت می باشد. همچنین درباره معایب این روش می توان گفت احتمال آسیب به گرافت مو در هنگام برداشت وجود دارد که می توان در نتیجه کاشت مو تاثیرگذار باشد.


کاشت مو به روش FUT:

یکی دیگر از روش هایی که سال ها جهت پیوند مو انجام می شود کاشت مو به روش FUT می باشد این روش از جمله قدیمی ترین روش های کاشت مو است که به واسطه عمل جراحی صورت می گیرد. در کاشت مو FUT در محل برداشت که پشت سر است فلپی به وسیله جراحی ایجاد می گردد و از سر جدا می شود. سپس این فلپ به واحد های کوچکتری تقسیم می شود و فولیکول های مو از آن جدا می گردد. پس از این مرحله تک تک فولیکول های برداشت شده با ایجاد شیار هایی در قسمت های مورد نظر کاشته خواهند شد. یکی از مهم ترین مزیت های کاشت مو به روش FUT احتمال بسیار زیاد سلامت گرفت مو پس از برداشت نسبت به دیگر روش های هم دوره خود می باشد اما به دلیل ایجاد برش در پشت سر و تهاجمی بودن این عمل به جا ماندن جای اسکار در محل برداشت از معایبی است که در این روش شاهد آن هستیم.


دو روش ذکر شده روش هایی است که سالیان دراز انجام می شود و تکنولوژی آن ها مربوط به سالیان دور می باشد. امروزه فرآیند انجام کاشت مو با پیشرفت تکنولوژی به مراتب ساده و آسان تر و بدون هر پونه درد و خونریزی انجام می شود که به همین دلیل اشتیاق برای انجام کاشت مو در بین افرادی که قصد انجام کاشت مو را دارند بسیار زیاد شده است. یکی از بهترین روش ها که امروزه توسط پزشکان تایید و انجام می شود کاشت مو میکروفیت می باشد. البته این روش را با نام های دیگری همچون میکرو گرافت یا نانو گرافت نام گذاری کرده اند.


کاشت مو به روش میکروفیت

متد انجام کاشت مو میکروفیت به صورت کلی شبیه با کاشت مو fit می باشد با این تفاوت که پیشرفت های بسیار مناسبی در آن حاصل شده است که مزایای این روش کاشت مو را افزایش داده. کاشت مو به روش Mioro FIT از دستگاه ها با تکنولوژی روز بهره می گیرد که به وسیله آن ها می توان سرعت و دقت کار را تا چندین مرحله نسبت به سایر روش های کاشت مو افزود. استفاده از ایمپلنتر های ظریف به منظور ایجاد حفره یا سوراخ در سطح پوست که با استفاده از آن و مکش دستگاه می توان فولیکول مو را به راحتی از سر جدا نمود یکی از مهم ترین دلایل برتری این روش می باشد. هیم دستگاه محل کاشت مو را با ایجاد حفره ای آماده ورود فولیکول نموده تا رشد مجدد مو در نواحی کم پشت آغاز شود.


به دلیل ایجاد سوراخ های بسیار ظریف در سر ، خونریزی در این روش ها به کمترین حالت ممکن رسانده و عملا چنین اتفاقی به وقوع نمی پیوندد. کاشت مو میکروفیت روش کاملا امن و غیر تهاجمی می باشد که از دوره نقاهت بسیار کوتاهی برخوردار است.


برای کاشت ریش و سبیل و یا کاشت ابرو نیز می توان از این روش استفاده کرد که از دیگر مزیت های کاشت مو میکروفیت یا میکرو گرافت محسوب می شود.


قیمت کاشت مو

بر اساس عوامل گوناگون ما شاهد قیمت های مختلفی جهت کاشت مو هستیم. قیمت کاشت مو به عوامل گوناگونی همچون کلینیک مجهز ، بهره گیری از پزشکان متخصص ، موقعیت مکانی کلینیک ، روش مورد نیاز برای کاشت مو و... بستگی دارد که جهت اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران کلینیک زیبایی النا در ارتباط باشید. کاشت مو به روش میکروفیت به دلیل استفاده از دستگاه های پیشرفته از قیمت بالاتری نسبت به کاشت مو FIT و FUT برخوردار است اما می توان برتری بیشتری را به ازای پرداخت هزینه کاشت مو شاهد بود. دقت ، سرعت ، نتیجه نهایی کاشت مو و بسیاری دیگر از موارد دلیل بر این است که قیمت کاشت مو میکروفیت بالاتر از سایر روش ها باشد.


در پایان چنانچه قصد انجام مشاوره در خصوص کاشت مو با متد های گوناگون از جمله کاشت مو میکروفیت را دارید می توانید به منظور تعیین وقت قبلی با کارشناسان کلینیک تخصصی کاشت مو و زیبایی النا در ارتباط باشید.


مزوتراپی مو
با توجه به شایع شدن مشکلات پوست و مو امروزه در بین عموم مردم جهان که ناشی از دلایل مختلفی از جمله تغذیه نا مناسب ، بیماری های گوناگون ، مشکلات وراثتی ، عوامل فی
ادامه مطلب
میکرونیدلینگ
امروزه به دلیل تغییر سبک زندگی و تغذیه شاهد مشکلاتی در سلامت جسمی در بسیاری افراد هستیم. یکی از مشکلاتی که افراد زیادی با آن دست و پنجه نرم می کنند مشکلات پوست
ادامه مطلب
کاشت ابرو به روش انحصاری میکرونیدل
داشتن ابروهای نازک و تتو یا طراحی ابرو با لوازم آرایشی مدت هاست که طرفداران زیادی ندارد و در عوض ابروهایی نسبتا پر و طبیعی محبوبیت زیادی در بین خانم ها پیدا کرد
ادامه مطلب
کاشت ریش و سبیل
برای بسیاری از مردان، رشد ریش و سبیل نه تنها به عنوان تغییر ظاهر استفاده می شود، بلکه ممکن است منعکس کننده وضعیت اجتماعی یک فرد یا وسیله ای برای بازنمایی عقاید
ادامه مطلب
فرم ویزیت آنلاین کاشت مو

جهت مشاوره انلاین و ارسال تصاویر به پزشک ، می توانید از طریق اینک زیر در واتساپ اطلاعات خود را ارسال نمایید .

اتصال به واتساپ

ثبت پرسش

Login

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor.