کاشت مو به روش میکروفیت

کاشت ابرو به روش انحصاری میکرونیدل

داشتن ابروهای نازک و تتو یا طراحی ابرو با لوازم آرایشی مدت هاست که طرفداران زیادی ندارد و در عوض ابروهایی نسبتا پر و طبیعی محبوبیت زیادی در بین خانم ها پیدا کرده است. بسیاری از افراد به دلایل مختلفی ممکن است دچار ریزش ابرو شوند که شامل بیماری، ژنتیک، مصرف دارو یا برخی حوادث می باشد. در شرایطی که ریزش ابرو موقت و محدود باشد امکان درمان ریزش با استفاده از دارو و محلول های ضد ریزش وجود دارد، اما در دیگر شرایط کاشت ابرو یک راه حل قطعی برای افراد دچار ریزش ابرو می باشد. این افراد می توانند با کمک کاشت ابرو، ابروهای کاشته شده به صورت دائمی و کاملا طبیعی داشته باشند که امکان حالت دادن و رنگ کردن آن نیز وجود دارد. چنانچه انجام کاشت ابرو به روش میکرونیدل که جز جدیدترین روش های کاشت ابرو می باشد صورت پذیرد ، ظاهر ابروها فرم طبیعی گذشته خود را پیدا خواهد کرد و به وسیله آن می توان ابروهای پرپشت و طبیعی را برای اشخاص ایجاد نمود.


کاشت ابرو چیست؟

علاوه بر ریزش ابرو، افراد ممکن است به دلیل اصلاح زیاد و کندن های مکرر باعث آسیب به ریشه و به مرور توقف رشد موها و نازک و کم پشت شدن ابروها می شوند. همانطور که گفته شد، کاشت ابرو یک روش درمانی قطعی و طبیعی برای ریزش ابرو و ابروهای کم پشت است، در این روش تارهای مو از سر یا بدن خود فرد به ابروهایش پیوند زده می شوند. روش انجام کاشت ابرو همان روش های کاشت مو با ظرافت و دقت بیشتر با توجه به حساسیت منطقه می باشد. برای پیوند ابرو نه تنها تارهای مو، بلکه فولیکول های مو از قسمت های اهدا کننده (بانک مو) استخراج می شود، این باعث رشد موهای پیوند شده به طور طبیعی در ابروها می شود.


به طور کلی پیوند ابرو نیاز به شرایط خاصی ندارد و همه افراد می توانند کاندید مناسبی برای آن باشند، کسانی که به دلیل ژنتیک یا کندن بیش از حد موهای ابرو خود را از دست داده اند بهترین کاندیدا هستند. داشتن بانک موی مناسب و پرتراکم، سلامت جسمی و داشتن موهای صاف تا کمی موج دار می تواند شما را به گزینه ای مناسب برای کاشت ابرو تبدیل کند. بیماران مبتلا به آلوپسی و سایر دلایل پزشکی ریزش مو معمولاً کاندیدای مناسبی برای کاشت ابرو نیستند و لازم است وضعیت هر شخص به صورت جداگانه توسط متخصص ارزیابی شود.


نحوه انجام کاشت ابرو

برخلاف روش های قدیمی کاشت مو و ابرو که متقاضی به صورت کامل بیهوش می شد، در روش های جدید کاشت ابرو تنها از بی حسی موضعی در نواحی اهدا کننده و گیرنده استفاده می شود، این کار برای کاهش درد در حین پیوند انجام می شود و عوارض بیهوشی را ندارد. با توجه به روش انتخابی جراح متخصص، برداشت گرافت های مورد نیاز ابرو برای پیوند معمولا از پشت سر فرد توسط دستگاه های مخصوص (دستی یا اتوماتیک) انجام می شود. این گرافت های برداشتی پس از جدا سازی و اصلاح فولیکول ها، در شیارهایی که از قبل در ناحیه گیرنده ابروها ایجاد شده اند قرار می گیرند. این شیارها بسیار ریز و دقیق می باشند، همچنین زاویه برش و جهت قرار دادن مو در طبیعی بودن ابروهای کاشته شده تاثیر بسیاری دارد.


روش های کاشت ابرو همانند روش های کاشت مو FUT، FUE و ... می باشد و به طور متوسط در هر طرف بین 150 تا 400 گرافت مو پیوند می شود. مدت زمان کاشت ابرو به ناحیه ریزش و بانک موی فرد بستگی دارد، اما به طور کلی انجام کاشت ابرو بین یک تا چهار ساعت طول می کشد. امکان کاشت ابرو روی تتو یا میکروبلیدینگ نیز وجود دارد اما باید دوره بهبودی زخم ها طی شود، حداقل سه ماه بین تتو و کاشت ابرو فاصله زمانی وجود داشته باشد. اکثر بیماران با یکبار پیوند به نتیجه دلخواه خود می رسند اما در برخی موارد مانند افرادی که دارای بافت اسکار در ابرو خود هستند، ممکن است نیاز به جلسه دوم با فاصله 8 ماهه هم باشد. وجود بافت اسکار جریان خون را کاهش می دهد و احتمال اینکه فولیکول های مو پیوند را قبول نکنند وجود دارد.


کاشت ابرو به روش انحصاری میکرونیدل

روش انحصاری کلینیک تخصصی پوست و مو النا کاشت ابرو به روش میکرونیدل می باشد. اصلی ترین مزیت این روش کاشت ابرو مدل قرارگیری موهای کاشته شده و اصطلاحا خواب منظم و هماهنگ آن ها با سایر موهای ابرو می باشد که این ویژگی سبب می شود کاشت ابرو کیفیت بسیار بالاتر و طبیعی تری داشته باشد. با استفاده از کاشت ابرو به روش میکرونیدل می توان ابروهای طبیعی و پر پشت گذشته خود را مجددا بدست آورد.

انجام کاشت ابرو به روش میکرونیدل به وسیله دستگاه مخصوصی صورت می پذیرد که به صورت انحصاری در کلینیک پوست و مو النا از آن استفاده می گردد.

کاشت ابرو


دوران نقاهت و مراقبت های بعد از کاشت ابرو

دوران نقاهت کاشت ابرو بسیار کوتاه و بهبودی پس از آن سریع اتفاق می افتد، نیازی به بستری یا استراحت بعد از پیوند ابرو نیست و عوارض احتمالی معمولا 3 تا 7 روز بعد خود بخود از بین خواهند رفت. بعد از چند هفته، موهای پیوند شده در ابروها دچار ریزش می شوند، این یک اتفاق طبیعیست؛ پس از حدود سه ماه موهای جدید در ابروها رشد می کنند و بین 8 تا 12 ماه نتیجه نهایی قابل مشاهده است.


✔ در صورتی که خونریزی، تورم یا عفونت مشاهده کردید حتما با پزشک خود تماس بگیرید.

✔ برای جلوگیری از تورم می توانید در ناحیه پیشانی خود از یخ استفاده کنید و بهتر است خم نشوید.

✔ از چند روز قبل از کاشت ابرو تا چند روز بعد، مصرف سیگار و الکل را قطع کنید.

✔ مصرف قرص های رقیق کننده خون که باعث خونریزی در حین عمل می شوند، مانند آسپرین یا Motrin را قطع کنید و با مشورت پزشک پس از چند روز از سر بگیرید.

✔ در روزهای اول کمی پوسته در اطراف ابروها ایجاد می شود که نکندن و نخاراندن آنها بسیار اهمیت دارد.

✔ تا سه هفته بعد از پیوند ابرو از فعالیت شدید و ورزش خودداری کنید.

✔ از آنجا که ابروهای کاشته شده از موهای سر هستند، تا مدتی همان روند رشد موها را دارند، بنابراین مرتبا نیاز به اصلاح دارند تا به مرور زمان ویژگی های ابرو را به خود بگیرند.


عوارض کاشت ابرو

تا به حال موارد منفی بسیار محدودی برای کاشت ابرو گفته شده و تنها دو مورد را می توان به عنوان معایب پیوند ابرو در نظر گرفت؛ هزینه نسبتا بالا و مدت زمان طولانی دریافت نتیجه نهایی. مانند هر روش جراحی زیبای دیگر، کاشت ابرو نیز عوارض جانبی دارد، این عوارض بستگی به مهارت و تجربه پزشک، روش انتخابی و تجهیزات مورد استفاده دارد. پیوند مو در ناحیه ابرو معمولا بدون درد است زیرا فولیکول های مو نسبتا سطحی پیوند می شوند. در روش های نوین مانند کاشت ابرو به روش میکرونیدل هیچ عوارضی که به سبب آن فرد دچار مشکل شود تا به حال مشاهده نشده است.

به طور کلی با مراجعه به یک کلینیک معتبر و انجام مراقبت های بعدی می توان عوارض جانبی احتمالی را تا حدود زیادی کاهش داد. از عوارض احتمالی این روش می توان به موارد زیر اشاره کرد:

• تورم

• کبودی

• ایجاد پوسته و زخم

• خونریزی جزئی

• در موارد نادر عفونت


پیش از انجام کاشت ابرو، باید در جلسه مشاوره نتیجه و مدل مورد نظر خود را با پزشک در میان بگذارید؛ همچنین در صورتی که بیماری یا حساسیتی دارید یا دارویی مصرف میکنید باید پزشک خود را مطلع کنید.


چنانچه قصد انجام کاشت ابرو و یا ترمیم آن را دارید می توانید جهت دریافت مشاوره و یا تعیین وقت قبلی با کلینیک تخصصی کاشت مو و زیبایی النا در ارتباط باشید.


مزوتراپی مو
با توجه به شایع شدن مشکلات پوست و مو امروزه در بین عموم مردم جهان که ناشی از دلایل مختلفی از جمله تغذیه نا مناسب ، بیماری های گوناگون ، مشکلات وراثتی ، عوامل فی
ادامه مطلب
میکرونیدلینگ
امروزه به دلیل تغییر سبک زندگی و تغذیه شاهد مشکلاتی در سلامت جسمی در بسیاری افراد هستیم. یکی از مشکلاتی که افراد زیادی با آن دست و پنجه نرم می کنند مشکلات پوست
ادامه مطلب
کاشت مو
تغییر رویه سبک زندگی در دنیای امروزی سبب ایجاد برخی مشکلات برای انسان ها شده است. یکی از مشکلاتی که افراد زیادی با آن دست و پنجه نرم می کنند کم پشتی و ریزش مو م
ادامه مطلب
کاشت ریش و سبیل
برای بسیاری از مردان، رشد ریش و سبیل نه تنها به عنوان تغییر ظاهر استفاده می شود، بلکه ممکن است منعکس کننده وضعیت اجتماعی یک فرد یا وسیله ای برای بازنمایی عقاید
ادامه مطلب
فرم ویزیت آنلاین کاشت مو

جهت مشاوره انلاین و ارسال تصاویر به پزشک ، می توانید از طریق اینک زیر در واتساپ اطلاعات خود را ارسال نمایید .

اتصال به واتساپ

ثبت پرسش

Login

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor.